Ana Sayfa Rizespor Atmacaya Horoz Molası

Atmacaya Horoz Molası

1
0
Paylaş

Çrizespor,Denizli deplasmanında çay molası verdi…Her iki takım açısından da önemi büyük olan maçta taraflar puanları paylaştı…

               Maç boyunca rakibine karşı daha üstün gözüken ekibimiz ligin en çok gol atan takımı olmasına rağmen  bu kez golcülerden de ses çıkmayınca küme de kalma mücadelesi veren ev sahibi karşısında tek puanla yetinerek şampiyonluk yolunda  işi son haftalara bırakacağa benziyor..

     Oldukça sıcak bir havada oynanan maçta futbol kalitesi vasatın üzerine çıkmadı..İlk yarıda cılız bir kaç atak  ikinci yarıda biraz daha önde rakibine basan konuk takım daha baskılı olmasına rağmen canla,başla oynayan ev sahibi takım  bir puana razı olunca maç da başladığı gibi bitti..

            Her hafta farklı kadro ile çıkan ekibimiz de İbrahim hoca  bizi yine yanıltmadı..Maç  boyunca en etkisiz iki oyuncumuz  bana göre orta saha da oynayan Galip ve Koray olup yine çok silik kaldılar..ileride Muriç,Samudo ve Süleyman kendi gayretleri ile bir şeyler yapmaya çalışsa da sonuca etki yapamadılar..

                Diğer taraftan ilk ikiyi ilgilendiren haftanın en önemli maçında  Ümraniye, Ankaragücü karşısında son dakikalarda attığı gol ile umutlarını  sürdürürken  her iki takımda son haftalara kadar bu işin devam edeceğini hatta Gaziantep takımının da sürpriz olarak bu ikiliye katılarak devam edeceği kanısındayım..

                 Sonuç olarak Denizli deplasmanı karşısında alınan bir puan ve rakiplerinde  puan kaybetmesi sonucunda kaybedilmiş bir şey yok diyerek bir puana da bazen sevinmek gerekir diyoruz..

                     HASAN KARAAHMETOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here